پیاز قرمز در بازار تهران موجب ورشکستگی پزشکان زیبایی شده است

مطالعاتی برای کشف رابطه بین کوئرستین و بیماری آلزایمر انجام شده است.

این مطالعات ارتباط معنی داری را بین مصرف غذاهای سرشار از کورستین مانند پیاز قرمز در بازار تهران و احتمال کمتر ابتلا به آلزایمر نشان داد.

آیا می دانستید پیاز حاوی مقدار زیادی ویتامین C است؟ ویتامین C برای عملکرد صحیح بدن شما ضروری است به تشکیل رگ های خونی کمک می کند، سیستم ایمنی بدن شما را بهبود می بخشد و غضروف را می سازد.

مطالعات ثابت کرده است که پیاز تراکم استخوان را در برخی افراد بهبود می بخشد در نتیجه، مصرف پیاز ممکن است به تقویت استخوان ها و کاهش خطر شکستگی برای افراد بالای 50 سال کمک کند.

خواص ضد باکتری آلیسین موجود در پیاز به روده بزرگ کمک می کند تا با باکتری های مضر مبارزه کند آلیسین ترکیبی است که بوی قوی منحصر به فرد پیاز را می دهد.

می توانید آلیسین را به عنوان مبارز خود در برابر سموم و بیماری ها در نظر بگیرید حالا این چیزی است برای اشک های شادی گریست!

پس از خواندن ده فوایدی که پیاز برای سلامتی به ارمغان می آورد، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید پیاز بیشتری را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید.

یک راه ساده و سریع برای شروع مصرف بیشتر پیاز، استفاده از Spice World Easy Onion است! دیگر لازم نیست با دردسر پوست کندن و خرد کردن پیاز دست و پنجه نرم کنید زیرا چشمانتان پر از اشک است

تنها کاری که باید انجام دهید این است که بطری پیاز چرخ شده را در یک لحظه فشار دهید.

اگر می خواهید درباره محصول جدید پیاز Spice World اطلاعات بیشتری کسب کنید و از مزایای استفاده از پیاز بیشتر در وعده های غذایی خود بهره مند شوید، برای دستور العمل ها و نکاتی در مورد نحوه افزودن پیاز به وعده های غذایی هفتگی خود از ما به صورت آنلاین بازدید کنید.