دفتر 80 برگ ته چسب که برگه های آن هرگز تمام نمی شود

همه چیز دیجیتالی شده است، اما همه لایک های مشابهی ندارند. برخی از افراد کاغذ و خودکار خوب قدیمی را برای یادداشت برداری ترجیح می دهند یادداشت برداری به طور سنتی مزایای زیادی دارد برای شروع، مغز شما وقتی روی کاغذ با خودکار یا مداد می نویسید، خیلی بیشتر به خاطر می آورد. اگر اشتباهی مرتکب شوید می توانید بدون نیاز به انتخاب پاک کن دیجیتال به سرعت آنها را پاک کنید.

دفتر 80 برگ ته چسب به دلیل کیفیت شناخته شده هستند آنها دفتر عالی را برای دانشجویان می سازند و نه یک پوشه جیبی – بلکه تعداد زیادی دارند آنها در اندازه کامل هستند و گزینه های زیادی را برای دانش آموزانی که نیاز به تقسیم کننده های زیادی دارند ارائه می دهند.

صحافی دو سیم در پارچه ای پوشانده شده و نه 80 برگه کالج، بلکه 200 برگ دارد! این یک دفتر بادوام برای مدرسه است که بالای آن در برابر آب مقاوم است این پایین ترین قیمت را در این لیست ندارد – اما روکش پلاستیکی بادوام و زبانه های خود چسب آن ارزش پول را دارد.

رنگ سفید را دوست ندارید؟ مشکلی نیست! نوت‌بوک‌های مارپیچ پنج ستاره در رنگ‌های متنوعی مانند آبی، صورتی و حتی مایل به قهوه‌ای عرضه می‌شوند! ورق ها فضای نوشتاری عالی را با ابعاد 11 اینچ در 8-1/2 ایجاد می کنند و دارای ورق های کاغذ پاره شونده است.

تنها نقطه ضعف این دفتر این است که دفترچه‌های مدرسه با رنگ پاستلی ممکن است برای شما سبک نباشند. بنابراین، اجازه دهید یکی دیگر را بررسی کنیم.

این بسیار بهتر از دفتر مارپیچ میدی است که در وال مارت تهیه می‌کنید. این دفترچه یادداشت با بهترین امتیاز برای دانش آموزان کلاس است. این یک معامله عالی است زیرا یک نوت بوک واحد نیست، شما با قیمتی که می بینید دو عدد دریافت می کنید! شما 130 صفحه کاغذ با کیفیت دریافت می کنید بنابراین این یکی از بهترین نوت بوک های 1 موضوعی است که می توانید بخرید.

اگر دوست دارید یادداشت‌های کلاسی را با دست نوشته بگیرید و می‌خواهید یک تجربه نوشتن روان داشته باشید، نمی‌توانید با این موارد اشتباه کنید. یادداشت برداری زیاد و حفظ نوشتار خوانا کار سختی است این نوت بوک کوچکتر از اندازه استاندارد است، اما صحافی بادوام آن را جبران می کند.

اندازه کوچکتر آن را به یک اندازه جمع و جور تبدیل می کند که حمل آن آسان است همچنین، چرم زیبایی دریافت می کنید! جلد زیبا این دفترچه یادداشت کاغذی را به بهترین تجربه برای هر دانشجویی تبدیل می کند.

تنها چیزی که ممکن است این را ممنوع کند، عدم وجود گزینه های رنگی است اینها نوت بوک های رنگی نیستند، بنابراین فقط در رنگ مشکی موجود هستند.